Žít v souladu

O nás

Ke každému projektu a každé lokalitě volíme jedinečný a komplexní přístup.

Výsledkem je úspěšný projekt, tedy trvale udržitelná nemovitost, jejíž užitná i tržní hodnota roste, a která svým obyvatelům poskytuje jedinečné a neopakovatelné místo pro život.

Náš tým

Za každým naším projektem stojí tým profesionálů, kteří na základě svých zkušeností, nápadů a úsilí tvoří v souladu s našimi hodnotami a vizí styl našich projektů, které se stávají vaším domovem.

tým

 
26 let na trhu investic
a nemovitostí
 
2,6 mld.hodnota
našich investic
 
13 projektů
v přípravě
 
13 získaných
ocenění

Zobrazit získaná ocenění

Historie

Společnost V  Invest CZ, a.s. působí na trhu realit od roku 1991. Tehdy jsme se pod obchodní značkou V Invest zaměřovali především na inženýring staveb. Kromě stabilního zázemí jsme už v té době měli jasné vize, které zaujaly investory nejrůznějších rezidenčních i komerčních developerských projektů. Naše společnost postupně rozšiřovala nabídku svých služeb a nové zkušenosti nám brzy umožnily poskytovat klientům komplexní management

Znalost realitního trhu a další zkušenosti z  managementu přinesly na přelomu tisíciletí přelom i ve vývoji naší společ- nosti – zaměřili jsme se na vlastní developerskou činnost. Souběžně se věnujeme managementu stavebních projektů jiných firem, které souzní s naší filozofií.

O úspěchu našich projektů hovoří řada ocenění, která jsme za svou práci získali v soutěžích Realitních projekt roku nebo Best of Realty.

Výsledkem 25 let naší práce je bohaté portfolio rezidenčních projektů, V téměř dvou desítkách výjimečných staveb našlo domov více než 2000 rodin, párů či jednotlivců. Další projekty jsou v různém stádiu příprav.

Dnes máme pětadvacet let zkušeností z rezidenčního developmentu, které nás opravňují k prohlášení, že mu opravdu rozumíme.

Ke každému projektu a každé lokalitě volíme jedinečný a komplexní přístup.

Rozvíjíme projekty, které reflektují genius locci každého místa, očekávání každého klienta a promítáme do nich to nejlepší z našich zkušeností, hodnot a moderních trendů v oblasti architektury a stavitelství.

Výsledkem je úspěšný projekt, tedy nemovitost, jejíž hodnota roste a svým obyvatelům poskytuje jedinečné a neopakovatelné místo pro život.

Žít v souladu

V Invest CZ a.s. Budova Mechanica 2
Walterovo náměstí 329/3
158 00 Praha 5 - Jinonice
tel.: +420 233 353 116
+420 233 354 818
fax: +420 233 350 308
e-mail: info@vinvest.cz

Novinky

V Invest se aktivně účastní konferencí v oblasti developmentu

Co přinese realitní boom v roce 2018, Nemovitosti a finanční trh a Perspektivy bydlení a metropolitní plán v Praze

Nová cesta k dostupnému bydlení: V Invest nabídne v Plzni družstevní byty

Společnost V Invest startuje v Plzni pilotní projekt družstevního bydlení, které kombinuje dostupnost nájemního bydlení s jistotou bydlení ve vlastním.