Plzeň

Nová Valcha rodinné domy

Projekt představuje ojedinělý komplex různých typů rodinných domů a bytů, od jedno i dvoupodlažních solitérních domků, řadových domů, dvojdomů a trojdomů až po byty citlivě zasazených do vzrostlé zeleně městské části.

nová valcha

LOKALITA

Území Nové Valchy se nachází v jihozápadní části Plzně, čtvrtém největším městě České republiky. Ze severu je vymezeno lesy spojující Valchu a Borská pole, z jihu stávající vilovou zástavbou. 

Přilehlé lesy vybízejí k výpravám do přírody, ale i k aktivnímu vyžití po celý rok. Za indoorovými aktivitami lze zajít do blízké tělocvičny TJ Sokol Valcha, kde se můžete po sportovních výkonech občerstvit v hospůdce Na Zelené Louce.

NOVÁ VALCHA

zabydlet se bude jednoduché

Soukromí nemusí znamenat odloučení od lidí. Ve spolupráci s projekční a inženýrskou kanceláří jsme při ztvárnění projektu dbali na dostatečnou intimitu a kladli důraz na promyšlené dispozice s dostatkem místa pro úložné prostory, ale i externí plochy.

Součástí okolí je veřejné dětské hřiště, které ocení nejen ti nejmenší, ale také rodiče. Útulná čtvrť tak láká klidem a zároveň uspokojí kteroukoliv aktivní duši.

NOVÁ VALCHA

PROJEKT DOMYŠLENÝ DO DETAILU

V docházkové vzdálenosti se nachází menší prodejna potravin. Za většími nákupy vyrazíte do nákupního centra Borská pole. Autobusová zastávka MHD je vzdálena pár minut pěší chůzí, odkud se pohodlně dopravíte přímo do centra. Vlakové nádraží je vzdálené necelé 2 km. V sousední Lhotě a Liticích pak najdete veškerou další občanskou vybavenost včetně mateřské a základní školy, knihovny nebo pošty.

Soukromí i přátelská atmosféra

VÝJIMEČNÁ INVESTICE

Prostředí plné PŘÍRODY A života

Fotogalerie

DOMY v nabídce

Developer si vyhrazuje právo prodat jednotku nejvyšší nabídce. 

Financování a splátkový kalendář

Základní splátkový kalendář odpovídající ceníkové ceně


Individuální splátkový kalendář

Pokud máte zájem o úpravu splátkového kalendáře, je možné vyjednat individuální splátkový kalendář vhodný zejména v případě hypotečního financování. Změna ze základního na individuální splátkový kalendář je zpoplatněna navýšením kupní ceny o 1% z celkové kupní ceny. V případě využití našeho obchodního partnera pro hypoteční financování nebude účtován poplatek za nastavení individuálního splátkového kalendáře. Více informací vám sdělí obchodní zástupce.

Kontaktujte nás

Mám zájem o bližší informace

Neváhejte kontaktovat naše kolegy na telefonním čísle +420 702 216 216, e-mailu info@vinvest.cz nebo pomocí kontaktního formuláře. 

Podmínky použití a ochrana osobních údajů pod odkazem zde.

Projekty

stavíme intenzivně již 30 let

JINONICKÝ DVŮR

Vítejte na místě, které si naši předkové oblíbili již před dvaceti tisíci lety, možná ještě dříve. Ve čtvrti, kde najdete venkovskou náves s rybníčkem a kam pohodlně dojdete od stanice metra. V sousedství, které je tak půvabné, že se Vám z něj nebude chtít odjíždět. Pokud ale po tom přece jen zatoužíte, na letišti jste dřív, než by Vás napadlo, a autem volně vyrazíte do všech světových. V srdci Smíchova, na Andělu, jste za 10 minut. 

Základní ideou celého projektu je citlivá renovace nemovité kulturní památky se zachováním unikátních dobových architektonických prvků a stavebních elementů. Tu doplní nová stylová výstavba, a to s plným respektem k historii místa a okolnímu prostředí.

NOVÁ VALCHA BYTY

Nová Valcha představuje ojedinělý komplex různých typů rodinných domů a bytů – od jedno i dvoupodlažních solitérních domků, řadových domů, dvojdomů a trojdomů až po byty. Veškeré jednotky jsou citlivě zasazeny do vzrostlé zeleně městské části. Okolí přímo vybízí k pěším i cyklistickým výpravám a nedaleký areál Škodaland vás zabaví, ať už chcete sportovat nebo odpočívat u vody.

Součástí okolí je veřejné dětské hřiště, které ocení nejen ti nejmenší, ale také rodiče. Útulná čtvrť tak láká klidem a zároveň uspokojí kteroukoliv aktivní duši.

APARTMÁNY ZADOV

Severovýchodní stráně horské osady Zadov jsou už po desetiletí jedním z nejoblíbenějších lyžařských areálů Šumavy. Sjezdové tratě a východiska pro běžecké lyžování jsou v místě s kouzelným výhledem na okolní kopce i celé Čechy. Během desetiletí rozvoje turistiky a sportu na Šumavě zde vyrostla řada oblíbených hotelů a horských chat.

Apartmány se snaží o to, aby svým obyvatelům poskytly co nejvíce z kvalit, které lokalita nabízí. Jejich architektonické řešení navazuje na tradiční lokální motivy tvarové i materiálové. Jsou inspirovány světem starých pil, mlýnů a seníků. Přitom ale nabízejí soudobý standard bydlení a vybavení.