Žít v souladu

Pro média

Rádi poskytneme svolení k použití loga a dalších prvků grafického designu naší společnosti, které dáváme k dispozici na této stránce, a to za předpokladu, že s nimi bude naloženo v souladu s design manuálem (rovněž zde ke stažení).
Médiím nabízíme servis tiskových zpráv s prosbou o zaslání materiálů, které na jejich základě vzniknou, k odsouhlasení.

Logotyp

formát: zip(ai/pdf/jpg/png/eps)
velikost: 15 MB

Manuál vizuální identity

formát: pdf
velikost: 5 MB

Fotografický promo set

formát: zip
velikost: 58 MB

Tiskové zprávy
23

Březen

2018

V Invest se aktivně účastní konferencí v oblasti developmentu

Co přinese realitní boom v roce 2018, Nemovitosti a finanční trh a Perspektivy bydlení a metropolitní plán v Praze

06

Březen

2018

Nová cesta k dostupnému bydlení: V Invest nabídne v Plzni družstevní byty

Společnost V Invest startuje v Plzni pilotní projekt družstevního bydlení, které kombinuje dostupnost nájemního bydlení s jistotou bydlení ve vlastním.

14

Únor

2018

Bydlení na zámku: V Invest obnoví historické jádro Jinonic, v první fázi postaví 9 exkluzivních bytů

Praha, 14.února 2018 – Pražské Jinonice se brzy dočkají obnovy svého historického centra. 

16

Leden

2018

Personální strategie

Co je na té strategii vlastně tak podstatného?

Najdete v tom inspiraci i pro sebe? Na toto téma odpovídal i náš Partner a ředitel společnosti V Invest CZ.a.s. Jaroslav Vondřička

21

Prosinec

2017

V Invest staví životní styl

Společnost V Invest CZ se za poslední rok výrazně rozrostla: Rozšířila nabídku projektů a díky tomu i počet zaměstnanců, v příštím roce připravuje mj. stěhování do nových prostor.

Ing. Jaroslav Vondřička, partner a ředitel společnosti, s námi hovořil o rozvoji společnosti, současných i plánovaných projektech, ale také o teorii pěti stěhování za život.

09

Květen

2017

WhiteGray Rezidence slovy portálu archiweb.cz

Na podzim roku 2016 proběhla při příležitosti dokončení projektu WhiteGray Rezidence v Praze 4 v Jeremenkově ulici tisková konference, kam přišel mimo jiné také zástupce z portálu archiweb.cz. V květnu 2017 byla o WhiteGray Rezidenci vydána zpráva, o kterou se s Vámi chceme podělit.

27

Duben

2017

Bílá a šedá - to je WhiteGray Rezidence

Ve spolupráci s vydavatelstvím JAGA jsme připravili zbrusu nový článek o již realizovaném projektu WhiteGray Rezidence, který se dočkal kolaudace na konci roku 2016. Podívejte se s námi na projekt nejen očima pana architekta.

01

Únor

2017

Každý projekt přizpůsobujeme lokalitě

Společnost V Invest CZ, a.s., oslavila na sklonku loňského roku 25. výročí působení na trhu. Původně inženýrská firma se postupem let změnila v úspěšného developera.

11

Srpen

2016

V Invest v Praze dokončil jedinečný rezidenční projekt WhiteGray

Nevšední architektura spojená s komfortem a nadstandardním vybavením vznikla v oblíbené pražské rezidenční čtvrti Podolí.

07

Říjen

2009

Zájem o nové byty trvá

Západočeši mají zájem o nové byty i za současné krize. Oproti předchozím letům letos ovšem nakupují jen ti, kteří skutečně POTŘEBUJÍ BYDLET. Ostatní vyčkávají.

15

Září

2009

Nová Valcha už má stavební povolení

Plzeň - Výstavba dvou největších bytových projektů za posledních pět let má ještě letos odstartovat v Plzni. Sto čtyřicet rodinných domků a dvojdomků plánuje postavit pardubický CZ Stavební Holding v městském obvodu Lhotka. V sousedství plánuje postavit pražský V Invest CZ prvních 129 bytů, 33 atriových domů, 8 řadových domů a 6 vil v obytné zóně Nová Valcha, která se má postupně rozrůst až na pětinásobek.

14

Srpen

2009

Plzeňská čtvrť Nová Valcha má stavební povolení

Stavba plzeňské rezidenční čtvrti Nová Valcha, kde má vzniknout v případě zájmu až 1000 bytů, startuje. Stavební povolení první etapy 180 bytů nabylo právní moci. Investor současného největšího bytového projektu v Plzni, pražský V Invest, podepsal smlouvu na financování se skupinou Raiffeisen. 

07

Srpen

2009

Rezidenční čtvrť Nová Valcha má stavební povolení. Začne se na podzim

Stavba plzeňské rezidenční čtvrti Nová Valcha, kde má vzniknout v případě zájmu až 1000 bytů, startuje. Stavební povolení první etapy 180 bytů nabylo právní moci. Investor současného největšího bytového projektu v Plzni, pražský V Invest, podepsal smlouvu na financování se skupinou Raiffeisen. Developer dále otevřel prodejní kancelář a získal příslib města, že samo na své náklady vybuduje silnici mezi Novou Valchou a zónou Borská pole.

18

Únor

2008

Apartmán na horách může vydělávat až 150 tisíc ročně

Až 150 tisíc korun ročně může vydělat apartmán v Krkonoších svému majiteli, který se jej rozhodne pronajímat na krátkodobé pobyty. Apartmány, zakoupené jako investice, jsou ročně vytíženy z 50 – 70 %. Průměrná ziskovost pohybuje mezi 90 až 150 tisíci korunami ročně, což je kvůli vyšším pořizovacím cenám i režii více než srovnatelný byt v Praze.

28

Srpen

2007

Nových bytů v širším centru Prahy bude ubývat

V určité fázi se nejspíš trh s novými byty zpomalí, a to zejména v okrajových částech Prahy a okolí, říká Petr Tomášek, obchodní ředitel společnosti V Invest CZ.

14

Srpen

2007

Na baby boom reagují také developeři

PRAHA Podle společnosti V Invest CZ mezi kupujícími bytů rychle přibývá mladých rodin a cizinců. Na „baby-boom“ v české společnosti reagují také developeři bytových domů.

10

Červenec

2007

Konec králíkáren v Čechách

Masivní bytová výstavba od konce 90. let v České republice postupně stoupala a přesáhla 30 tisíc dokončovaných nových bytů ročně. Kulminovala v roce 2005 s 32 863 byty, z převážné části (74,9 %) určenými k prodeji do osobního vlastnictví. Luxusní obytné rezidenční čtvrti přitom nejsou výsadou jen Prahy a okolí. Novým prvkem je masová výstavba tzv. druhého bydlení v rekreačních oblastech, které je dostupné zejména podnikatelům a profesím s vyšším společenským statutem.

15

Březen

2007

Vila Park Jinonice: zájem je o byty nad 100 m

Vila Park Jinonice byl zkolaudován.

V Invest CZ a.s. Budova Mechanica 2
Walterovo náměstí 329/3
158 00 Praha 5 - Jinonice
tel.: +420 233 353 116
+420 233 354 818
fax: +420 233 350 308
e-mail: info@vinvest.cz

Novinky

V Invest se aktivně účastní konferencí v oblasti developmentu

Co přinese realitní boom v roce 2018, Nemovitosti a finanční trh a Perspektivy bydlení a metropolitní plán v Praze

Nová cesta k dostupnému bydlení: V Invest nabídne v Plzni družstevní byty

Společnost V Invest startuje v Plzni pilotní projekt družstevního bydlení, které kombinuje dostupnost nájemního bydlení s jistotou bydlení ve vlastním.