Žít v souladu

Apartmány Kilián, Kvilda

Penzion Kilián není jen běžným ubytováním s komfortními službami, které jsou samozřejmou součástí pro ubytované. Kilián je především tím, co vystihuje pojem dovolená. Je místem pohody, relaxace a příjemně stráveného času s přáteli, rodinou či jen v páru. Anebo klidně se svým sportovním klubem, firmou či spolužáky ze školy.

V současné době probíhá prodej jednotlivých apartmánů do osobního vlastnictví. Provoz penzionu bude ukončen v 3.Q/2017 a apartmány následně předány novým majitelům.

www.sumava-apartments.cz

NázevApartmány Kilián, Kvilda
Lokalita (ukázat na mapě)Kvilda
Stav (termín výstavby):prodáno
Stav prodeje:prodáno
Počet jednotek:12 apartmánů

Služby penzionu Kilián

Dopřejte si příjemné vlastní lázně pro regeneraci duše i těla, maximální klid daný polohou penzionu, který je sice v blízkosti všech služeb Kvildy a zároveň nabízí jedinečné soukromí díky umístění v mírném svahu a dostatečné vzdálenosti od sousedních domů. Krásný a uklidňující výhled na Kvildu a okolní stráně jen může doladit pohodu penzionu. Krb, společenská místnost nebo slunné terasy zpříjemní pobyt a vyčistí hlavu. Kvilda je totiž proslulá tzv. „vzdušnými lázněmi“ – tedy velmi čistým a zdravým vzduchem, který má blahodárné účinky.

Penzion Kilián nabízí svým hostům privátní relax a wellnes zónu, kde je možné za poplatek využít, případně rezervovat:

•   Finskou saunu
•   Páru
•   Infrasaunu
•   Whirpool – vířivku pro několik osob
•   Odpočívárnu
•   A také profesionální relaxační či sportovní masáže

Máte zájem o bližší informace?