Projekty nám rostou pod rukama již 30 let

vývoj společnosti

Přes inženýring k vlastnímu developmentu

Na samotném vzniku naší společnosti v roce 1991 jsme se věnovali pouze inženýringu. První́ developerský́ projekt jsme zrealizovali v roce 1999 a s nabytými zkušenostmi se vrhli do další práce. K dnešnímu dni čítá naše portfolio přes 1 000 obytných jednotek v desítkách projektů. Mnoho dalších máme v různém stádiu příprav. V INVEST je součástí české investiční skupiny CREDITAS, která se zaměřuje především na dlouhodobé investice v konzervativních odvětvích. Hlavními pilíři podnikání skupiny jsou finanční služby, reality, nájemní bydlení, energetika a zdravotnictví.

udržet si důvěru znamená
dostát svému slovu

Získat důvěru klienta je zavazující. Ještě více nám však záleží na tom, si vzájemnou důvěru udržet. Pro spokojenost klienta uděláme vše. Nebojíme se říkat věci na rovinu, neustále na sobě pracujeme a dotahujeme věci do zdárného konce. Ať už se jedná o návrh nové stavby, její realizaci nebo třeba jen poradenství. Jen tak si můžeme být jisti, že se k nám spokojení klienti znovu vrátí.

Čím se řídíme

Žít v souladu

Soulad je zakódován v samotné DNA naší společnosti. Jsme přesvědčeni, že jednotlivé složky bydlení spolu musí harmonicky vycházet a koexistovat. Obytné domy musí být v souladu nejen se svým účelem a životní etapou, ve které se zrovna nacházejí jejich majitelé, ale i v souladu s danou lokalitou. Je nemyslitelné, aby došlo k porušení její identity, jedinečného genia loci. Při projektování nových staveb chceme vždy atmosféru dané lokality ještě umocnit. Jen tak je možné dosáhnout harmonie a spokojenosti našich klientů.

přidejte se do našeho týmu

Vždy rádi poznáme nové lidi se zápalem pro věc a kteří sdílí stejné hodnoty jako naše firma. Proto neváhejte a pošlete nám vaše CV.