Žít v souladu

Napsali o nás

Jako jeden z klíčových hráčů v oblasti developmentu a trhu s nemovitostmi se V Invest objevuje také v médiích. Chcete vědět, co se o nás píše? Na této stránce jsme pro vás připravili přehledný výtah.

V Invest se aktivně účastní konferencí v oblasti developmentu

Co přinese realitní boom v roce 2018, Nemovitosti a finanční trh a Perspektivy bydlení a metropolitní plán v Praze

celý článek

Nová cesta k dostupnému bydlení: V Invest nabídne v Plzni družstevní byty

Společnost V Invest startuje v Plzni pilotní projekt družstevního bydlení, které kombinuje dostupnost nájemního bydlení s jistotou bydlení ve vlastním.

celý článek

Bydlení na zámku: V Invest obnoví historické jádro Jinonic, v první fázi postaví 9 exkluzivních bytů

Praha, 14.února 2018 – Pražské Jinonice se brzy dočkají obnovy svého historického centra. 

celý článek

Personální strategie

Co je na té strategii vlastně tak podstatného?

Najdete v tom inspiraci i pro sebe? Na toto téma odpovídal i náš Partner a ředitel společnosti V Invest CZ.a.s. Jaroslav Vondřička

celý článek

V Invest staví životní styl

Společnost V Invest CZ se za poslední rok výrazně rozrostla: Rozšířila nabídku projektů a díky tomu i počet zaměstnanců, v příštím roce připravuje mj. stěhování do nových prostor.

Ing. Jaroslav Vondřička, partner a ředitel společnosti, s námi hovořil o rozvoji společnosti, současných i plánovaných projektech, ale také o teorii pěti stěhování za život.

celý článek

WhiteGray Rezidence slovy portálu archiweb.cz

Na podzim roku 2016 proběhla při příležitosti dokončení projektu WhiteGray Rezidence v Praze 4 v Jeremenkově ulici tisková konference, kam přišel mimo jiné také zástupce z portálu archiweb.cz. V květnu 2017 byla o WhiteGray Rezidenci vydána zpráva, o kterou se s Vámi chceme podělit.

celý článek

Bílá a šedá - to je WhiteGray Rezidence

Ve spolupráci s vydavatelstvím JAGA jsme připravili zbrusu nový článek o již realizovaném projektu WhiteGray Rezidence, který se dočkal kolaudace na konci roku 2016. Podívejte se s námi na projekt nejen očima pana architekta.

celý článek

Každý projekt přizpůsobujeme lokalitě

Společnost V Invest CZ, a.s., oslavila na sklonku loňského roku 25. výročí působení na trhu. Původně inženýrská firma se postupem let změnila v úspěšného developera.

celý článek

V Invest v Praze dokončil jedinečný rezidenční projekt WhiteGray

Nevšední architektura spojená s komfortem a nadstandardním vybavením vznikla v oblíbené pražské rezidenční čtvrti Podolí.

celý článek

Zájem o nové byty trvá

Západočeši mají zájem o nové byty i za současné krize. Oproti předchozím letům letos ovšem nakupují jen ti, kteří skutečně POTŘEBUJÍ BYDLET. Ostatní vyčkávají.

celý článek

Nová Valcha už má stavební povolení

Plzeň - Výstavba dvou největších bytových projektů za posledních pět let má ještě letos odstartovat v Plzni. Sto čtyřicet rodinných domků a dvojdomků plánuje postavit pardubický CZ Stavební Holding v městském obvodu Lhotka. V sousedství plánuje postavit pražský V Invest CZ prvních 129 bytů, 33 atriových domů, 8 řadových domů a 6 vil v obytné zóně Nová Valcha, která se má postupně rozrůst až na pětinásobek.

celý článek

Plzeňská čtvrť Nová Valcha má stavební povolení

Stavba plzeňské rezidenční čtvrti Nová Valcha, kde má vzniknout v případě zájmu až 1000 bytů, startuje. Stavební povolení první etapy 180 bytů nabylo právní moci. Investor současného největšího bytového projektu v Plzni, pražský V Invest, podepsal smlouvu na financování se skupinou Raiffeisen. 

celý článek

Rezidenční čtvrť Nová Valcha má stavební povolení. Začne se na podzim

Stavba plzeňské rezidenční čtvrti Nová Valcha, kde má vzniknout v případě zájmu až 1000 bytů, startuje. Stavební povolení první etapy 180 bytů nabylo právní moci. Investor současného největšího bytového projektu v Plzni, pražský V Invest, podepsal smlouvu na financování se skupinou Raiffeisen. Developer dále otevřel prodejní kancelář a získal příslib města, že samo na své náklady vybuduje silnici mezi Novou Valchou a zónou Borská pole.

celý článek

Apartmán na horách může vydělávat až 150 tisíc ročně

Až 150 tisíc korun ročně může vydělat apartmán v Krkonoších svému majiteli, který se jej rozhodne pronajímat na krátkodobé pobyty. Apartmány, zakoupené jako investice, jsou ročně vytíženy z 50 – 70 %. Průměrná ziskovost pohybuje mezi 90 až 150 tisíci korunami ročně, což je kvůli vyšším pořizovacím cenám i režii více než srovnatelný byt v Praze.

celý článek

Nových bytů v širším centru Prahy bude ubývat

V určité fázi se nejspíš trh s novými byty zpomalí, a to zejména v okrajových částech Prahy a okolí, říká Petr Tomášek, obchodní ředitel společnosti V Invest CZ.

celý článek

Na baby boom reagují také developeři

PRAHA Podle společnosti V Invest CZ mezi kupujícími bytů rychle přibývá mladých rodin a cizinců. Na „baby-boom“ v české společnosti reagují také developeři bytových domů.

celý článek

Konec králíkáren v Čechách

Masivní bytová výstavba od konce 90. let v České republice postupně stoupala a přesáhla 30 tisíc dokončovaných nových bytů ročně. Kulminovala v roce 2005 s 32 863 byty, z převážné části (74,9 %) určenými k prodeji do osobního vlastnictví. Luxusní obytné rezidenční čtvrti přitom nejsou výsadou jen Prahy a okolí. Novým prvkem je masová výstavba tzv. druhého bydlení v rekreačních oblastech, které je dostupné zejména podnikatelům a profesím s vyšším společenským statutem.

celý článek

Vila Park Jinonice: zájem je o byty nad 100 m

Vila Park Jinonice byl zkolaudován.

celý článek
V Invest CZ a.s. Budova Mechanica 2
Walterovo náměstí 329/3
158 00 Praha 5 - Jinonice
tel.: +420 233 353 116
+420 233 354 818
fax: +420 233 350 308
e-mail: info@vinvest.cz

Novinky

V Invest se aktivně účastní konferencí v oblasti developmentu

Co přinese realitní boom v roce 2018, Nemovitosti a finanční trh a Perspektivy bydlení a metropolitní plán v Praze

Nová cesta k dostupnému bydlení: V Invest nabídne v Plzni družstevní byty

Společnost V Invest startuje v Plzni pilotní projekt družstevního bydlení, které kombinuje dostupnost nájemního bydlení s jistotou bydlení ve vlastním.