Žít v souladu

Kariéra

U nás ve V Investu si svých zaměstnanců vážíme, protože jsou to právě oni, kdo tvoří srdce společnosti a kdo stojí za našimi oceňovanými projekty. Kromě nadšení pro stavařinu společně sdílíme i další hodnoty. Nebojíme se říci věci na rovinu, jsme ochotní na sobě dlouhodobě pracovat a také dotahovat věci do zdárného konce. Vzájemný respekt a důvěra jsou pro nás samozřejmostí.

Rádi mezi sebe přivítáme:

  • parťáka, za kterého mluví především výsledky jeho práce
  • osobnost s týmovým duchem a respektem k ostatním kolegům
  • člověka, který rád pomůže ostatním a který se nebojí sám poprosit ostatní o radu

Na oplátku nabízíme:

  • práci v inspirativním oboru s nepřebernými možnostmi seberealizace
  • práci s týmem profesionálů ve společnosti, které záleží na svých zákaznících a která je jim dlouhodobým partnerem nejen při výběru bydlení
  • odpovídající ocenění, relaxační zóny k odpočinku a inspiraci
  • charitativní i sportovní teambuildingy
  • neformální popracovní setkávání

Jak to u nás funguje? Kde byste se nejradši viděli?

Projektový management

Michal vede tým projekťáků, kteří řídí projekty a jsou zodpovědní za dodržování stanoveného plánu, koordinují postupy jednotlivých prací na projektu a dohlíží na příslušné legislativní normy.

Příprava projektů

Jana má na starosti tým, který se zabývá legislativní přípravou projektů, tedy prověřují proveditelnost staveb a projednávají územní rozhodnutí, stavební povolení a další nutné papírování kolem budoucí realizace projektů.

Realizace projektů

V tomto týmu šéfuje Honza. Jeho tým přebírá agendu Janina týmu po dokončení stavebního povolení a plně naskakuje do akce přípravou dokumentace na provedení stavby až k velkému finále - předání hotových bytů klientům. Pod jejich křídla spadá i technický dozor staveb.

Obchod

Lubošova parketa je obchod. Společně se svým týmem zajišťuje vyhledávání nových akvizičních příležitostí, marketing projektů a značky, řešení klientských změn a samozřejmě prodej našich vymazlených bytů a domů.

Personalistika

Eliška zajištuje nové posily do jednotlivých týmů, plánuje naše vzdělávání a je tu prostě pro nás, když kdykoliv kdokoliv cokoliv.

Provoz

Radka se s věčně dobře naladěnými asistentkami stará o blaho všech zaměstnanců – od zajištění dostatečného množství papíru v kopírce po to, že nám v zimě nemrznou nohy, a hlavně, že má každý své pohodlné pracovní místo. Samozřejmě tento tým spravuje spoustu další agendy spojené s provozem.

Finance

U nás má finance pod palcem Lucka společně se svým šesti-členným týmem. Starají se o projektové finance, cash flow a ve spolupráci s externí účetní firmou o celé účetnictví.

Sdílíte naše hodnoty a chcete se stát součástí naší společnosti? Nenašli jste otevřenou pozici k Vaší specializaci? Napište nám na jiraskova@vinvest.cz , připojte svůj životopis v češtině a průvodní dopis.

V Invest CZ a.s. Budova Mechanica 2
Walterovo náměstí 329/3
158 00 Praha 5 - Jinonice
tel.: +420 233 353 116
+420 233 354 818
fax: +420 233 350 308
e-mail: info@vinvest.cz

Novinky

V Invest se aktivně účastní konferencí v oblasti developmentu

Co přinese realitní boom v roce 2018, Nemovitosti a finanční trh a Perspektivy bydlení a metropolitní plán v Praze

Nová cesta k dostupnému bydlení: V Invest nabídne v Plzni družstevní byty

Společnost V Invest startuje v Plzni pilotní projekt družstevního bydlení, které kombinuje dostupnost nájemního bydlení s jistotou bydlení ve vlastním.