přidejte se do našeho týmu a buďte naší součástí

NAŠE POSLÁNÍ

kdo jsme

Na trhu jsme více jak 30 let, je nás už 40 a naše portfolio čítá přes 1 000 obytných jednotek v desítkách projektů a mnoho dalších máme v různém stádiu příprav. V Invest je součástí české investiční skupiny CREDITAS, která se zaměřuje především na dlouhodobé investice v konzervativních odvětvích (finanční služby, reality, nájemní bydlení, energetika).

naše vize

jak fungujeme

Lidé jsou pro nás na prvním místě, zakládáme si na otevřené komunikaci, důvěře a samostatnosti každého jednoho zaměstnance. Máme rádi týmové hráče, smysl pro detail i humor, je pro nás důležité pracovat s lidmi, se kterými se cítíme dobře.

náš prostor

pracovní prostředí

Naše kanceláře jsou v plně občansky vybaveném areálu Waltrovka, jen pár kroků od stanice metra Jinonice a s možností parkování přímo v budově. Víme, jak je pracovní prostředí důležité, proto se staráme o to, aby se naši zaměstnanci cítili příjemně a měli ideální podmínky i zázemí pro svou každodenní práci.

naše výhody

firemní benefity

Těšit se můžete na 25 dnů dovolené, sick/relax days, firemní notebook a telefon, možnost občasné práce z domova, občerstvení na pracovišti, kartu Multisport, příspěvek na penzijní připojištění, vybrané bankovní benefity, výhody v partnerských provozovnách a samozřejmě teambuildingové a další společné zaměstnanecké akce.

možná čekáme právě na vás

UŽ SE U NÁS VIDÍTE, ALE VAŠE POZICE NENÍ VYPSÁNA?
VYPLŇTE FORMULÁŘ NÍŽE, PŘILOŽTE SVŮJ ŽIVOTOPIS A MY SE VÁM OZVEME.
Vaše CV *

nenašli jste vhodnou pozici a máte zájem u nás pracovat?

Vždy rádi poznáme nové lidi, kteří sdílí stejné hodnoty jako naše firma. neváhejte A POŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS NA INFO@VINVEST.CZ.