PROJEKTY V PRODEJI

JINONICKÝ DVŮR

PRAHA 5 - JINONICE: moderní bydlení s historií

JINONICKÝ DVŮR

Moderní bydlení s historií. Krásná příroda v okolí Prokopského údolí. Dechberoucí prostory s dobovými prvky. Skvělá dopravní dostupnost do centra města. To vše v příjemném prostředí Prahy 5. Tento jedinečný projekt totiž vzniká v zámeckém komplexu Jinonický dvůr. Je unikátní především díky způsobu, jakým se podařilo skloubit nejvyšší moderní standardy bydlení se zachováním původních prvků jako jsou trámy a klenby. Na jednom kroku na Vás dýchne historie a krokem druhým už vstupujete do budoucnosti.

V prodeji

Kontaktujte nás web projektu
NOVÁ VALCHA

PLZEŇ: obytný soubor

NOVÁ VALCHA

Projekt v sobě kombinuje dostupnost nájemního bydlení s jistotou bydlení ve vlastním. I proto se stal v letech 2016 a 2017 Realitním projektem roku Plzeňského kraje. Nová Valcha představuje ojedinělý komplex různých typů rodinných domů a bytů – od jedno i dvoupodlažních solitérních domků, řadových domů, dvojdomů a trojdomů až po byty od velikosti 1+kk po 4+kk . Veškeré jednotky jsou citlivě zasazeny do vzrostlé zeleně městské části Plzeň – Valcha.

V prodeji

Kontaktujte nás web projektu
APARTMÁNY ZADOV

ZADOV, ŠUMAVA: horské apartmány

APARTMÁNY ZADOV

Apartmány Zadov se nachází na severovýchodní stráni stejnojmenné horské osady. Jejich architektonické řešení navazuje netradiční lokální motivy tvarové i materiálové. Jsou inspirovány světem starých pil, mlýnů a seníků. Průběžné lodžie disponují majestátním výhledem a byty v přízemí mají přístup na vlastní terasy a předzahrádky přímo na terénu.

V prodeji

Kontaktujte nás web projektu

PROJEKTY V PŘÍPRAVĚ

OBYTNÝ SOUBOR ARMÉNSKÁ KLADNO

KLADNO - KROČEHLAVY: obytný soubor

OBYTNÝ SOUBOR ARMÉNSKÁ KLADNO

Obytný soubor Arménská se nachází ve východní části města Kladna, městské části Kročehlavy, v těsné blízkosti nákupního centra Oáza. Objekt je rozdělen na čtyři nadzemní pěti podlažní bloky, spojené podzemními garážemi. Charakter zástavby vytvoří vzdušný zelený vnitroblok sloužící k relaxaci. Návrh čítá 171 bytových jednotek v rozmezí 1kk až 4kk.

V přípravě

LOOX PROSEK APARTMENTS

PRAHA 9 - PROSEK: polyfunkční dům

LOOX PROSEK APARTMENTS

Nechte se okouzlit pohodlím, designem a minimalistickou nadčasovou architekturou citlivě zasazenou do dynamické městské krajiny Prahy 9 – Prosek. Polyfunkční dům LOOX v sobě spojuje moderní bydlení pro rodiny, startovací byty, komerční prostory a zároveň dobrou investici. Je to definice pohody městského bydlení.

V přípravě

QUARTA REZIDENCE NA HŘEBENKÁCH

PRAHA 5 - HŘEBENKY: rezidenční bydlení

QUARTA REZIDENCE NA HŘEBENKÁCH

V bytovém projektu Quarta Rezidence se podařilo díky využití moderních postupů, technologií a špičkových materiálů skloubit náročné požadavky na prostor a soukromí všech členů rodiny. Ti tak budou moci nerušeně žít, užívat si a prožívat své příběhy v harmonickém prostředí plném parků a zeleně v pražských Hřebenkách. Do centra města se přitom dostanou během pár minut.

V přípravě

GRÉBOVKA

PRAHA 10 - VRŠOVICE: rezidenční bydlení

GRÉBOVKA

Rezidenční projekt Grébovka se nachází v bezprostřední blízkosti stejnojmenného parku, známého také jako Havlíčkovy sady. Výška i charakter tohoto projektu jsou odvozeny od typického vinohradského domu. Celý objekt je díky svému architektonickému řešení citlivě zasazen do stávající zástavby. Jeho konceptem je pak neformální seskupení jednotlivých podlaží, které zdálky vypadá jako tenké bílé linky.

V přípravě

K ZÁVĚRCE

PRAHA 5 - SMÍCHOV: rezidenční bydlení

K ZÁVĚRCE

Rezidenční bydlení K Závěrce se nachází v klidné exkluzivní části Prahy 5, na jižním úbočí Dívčích Hradů. V bezprostřední blízkosti se nacházejí převážně bytové domy a vily. Celkový návrh objektu vychází z urbanistické struktury vilové čtvrti. Jednotlivé bytové jednotky jsou orientované ke krásným výhledům na Vltavské údolí a Smíchov.

V přípravě

KAČEROV

PRAHA 4 - KRČ: polyfunkční dům

KAČEROV

Polyfunkční dům Kačerov se nachází v blízkosti stejnojmenného metra, v městské části Praha 4. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně sportovních, kulturních a administrativních center. Menší viladomy citlivě reagují na stávající severní zástavbu malých bytových domů. Je vůči nim ponechám dostatečný odstup, který nezabraňuje výhledu jižním směrem. Viladomy také přirozeně navazují na nižší rodinnou zástavbu západně od řešených pozemků.

V přípravě

KLECANY

KLECANY: rodinné domy a viladomy

KLECANY

Rezidenční projekt Klecany vyplňuje proluku ve stávající zástavbě rodinnými solitérními a řadovými domy a 3 viladomy situovanými při hlavní ulici. Celý projekt bude řešen v jednotném designu a bude nabízet dostatek parkovacích míst, zeleně a veřejných prostor.

V přípravě

KOBYLISY

PRAHA 8 - KOBYLISY: bytový dům

KOBYLISY

Bytový dům Kobylisy se nachází na Praze 8, v blízkosti stejnojmenného metra. Dům je zasazen do stávající urbanistické zástavby bytových domů, čímž dotváří dané území. Byty disponují velkými prosklenými plochami se sníženými parapety, které nabízejí dostatek denního světla a výhledy do okolní zeleně.

V přípravě

U MILOSRDNÝCH

PRAHA 1 - STARÉ MĚSTO: polyfunkční dům

U MILOSRDNÝCH

Architektonický návrh architekta Zdeňka Fráňka je poctou atmosféře „pražských Stínadel“, jak bývá staroměstská čtvrť někdy nazývána. Vnější fasáda budovy čerpá inspiraci z vizuálních prvků, které byly pro tuto lokalitu v minulosti typické. Jde například o vertikální žebrování vznikajících na stěnách v důsledku stékání dešťové vody z tašek domů a průčelí, nebo povlávající sušící se oblečení ve vnitroblocích zdejších domů.

V přípravě

VILA BOŘISLAVKA

PRAHA 6 - DEJVICE: rezidenční bydlení

VILA BOŘISLAVKA

Vila Bořislavka nabízí stylové bydlení v poklidném prostředí, ale i v dosahu metra Dejvická a nově i stejnojmenné stanice metra A – Bořislavka. Architektonicky koncipovaná dvojvila disponuje velkými stylovými francouzskými okny, která dopřeji maximum denního světla.

V přípravě

DOKONČENÉ PROJEKTY

WHITE GRAY REZIDENCE

PRAHA 4: viladomy

WHITE GRAY REZIDENCE

14 bytů

Jedná se o komorní projekt dvou viladomů, jejichž název vychází z architektonického pojetí této výjimečné stavby. Dva samostatné domy totiž stojí na společné podnoži, která slouží k parkování rezidentům. Bílý dům přiléhá k ulici Jeremenkova, šedý dům k ulici Dvorecká. Oba domy jsou spojeny prosklenou lávkou. Neméně zajímavě jsou navrženy i interiéry obou domů, poskytující vlastníkům opravdu komfortní bydlení. Všechny bytové jednotky mají prakticky řešené dispozice a dostatek úložných prostor, nechybí terasy, lodžie ani předzahrádky. Projekt získal 3. místo v soutěži Best of Realty 2016.

Prodej ukončen

MAXMILIÁN APARTMÁNY

KVILDA, ŠUMAVA: horské apartmány

MAXMILIÁN APARTMÁNY

21 velkometrážních bytů, 30 garážových stání

Projekt Maxmilián je situován do samého srdce šumavské Kvildy, nejvýše položené obce v Česku. Uprostřed panenské přírody v nejvyhledávanější části Šumavy se nachází 21 moderních horských apartmánů s dispozicemi 1+kk a 2+kk a velikostech 21–77 m2. Apartmány jsou situovány v dostatečném soukromí a nabízejí výhledy jak do centra obce, tak do přilehlých luk a lesů.

Prodej ukončen

POD LADRONKOU

PRAHA 5 - SMÍCHOV: rezidenční bydlení

POD LADRONKOU

27 bytových jednotek, 1 komerční jednotka

Komplex dvou originálně navržených budov, čtyř a pětipodlažní, se společným podzemním a prvním nadzemním podlažím nabízí jedinečný výhled na Prahu – je totiž realizován v oblíbené rezidenční lokalitě pražského Smíchova v jižním svahu pod parkem Ladronka. Díky strategické poloze máte tak vše, co potřebujete k životu, vyloženě na dosah ruky.

Prodej ukončen

VZOROVÉ NEMOVITOSTI

KVALITA NA PRVNÍ POHLED. AŤ SE PODÍVÁTE KAMKOLI.

Všemu, co děláme, se věnujeme naplno. Proto jsou naše stavby dotažené do nejmenších detailů. Využíváme moderní stavební postupy, špičkové technologie a nadstandardní materiály, abychom byli schopni splnit vysoké nároky našich klientů. A tak by to mělo být.

KVALITA NA PRVNÍ POHLED. AŤ SE PODÍVÁTE KAMKOLI.

Prohlédněte si vzorový dům Nové Valchy