Žít v souladu

Apartmán na horách může vydělávat až 150 tisíc ročně

Až 150 tisíc korun ročně může vydělat apartmán v Krkonoších svému majiteli, který se jej rozhodne pronajímat na krátkodobé pobyty. Apartmány, zakoupené jako investice, jsou ročně vytíženy z 50 – 70 %. Průměrná ziskovost pohybuje mezi 90 až 150 tisíci korunami ročně, což je kvůli vyšším pořizovacím cenám i režii více než srovnatelný byt v Praze.

Výhodou krátkodobých pronájmů apartmánů zůstává, že majitel může dát svou jednotku ke komerčnímu využití jen v době, kdy ji sám neobývá, čehož podle ředitele V Investu cz využívá až třetina majitelů. Pokud však člověk kupuje apartmán za účelem dalšího pronájmu, měl by svůj záměr konzultovat s agenturou. Každý detail hraje při pronájmu roli, neméně pak vhodně zvolené zařízení, nevyjímaje vymalování. 

Apartmány Čertovka jsou ideálním příkladem nového trendu – pořizování si tzv. druhého bydlení. Projekt atraktivních bytových jednotek, jehož výstavbu investor rozdělil do tří etap, je lokalizován v atraktivní části centra Harrachova. V bezprostřední blízkosti objektu se nachází vleky, lanovky, sjezdové a běžecké tratě, nákupní centrum, mnoho obchodů a butiků, restaurací a hospůdek, a to vše do 5ti minut chůze. K dispozici jsou dále půjčovny sportovních potřeb, banky, pošta a lékař. 

Projekt Apartmány Čertovka tvoří 100 jednotek o velikosti 33 - 68 m2 a 134 garážových stání. Veškeré apartmány mají balkóny či terasu s jižní a jihozápadní orientací s exkluzivním výhledem na skokanské 
můstky a Čertovu horu. Byty v nejvyšších patrech mají až 100metrové terasy. Apartmány v Harrachově mají dispozici 1+kk (kolem 30 m2) i 2+kk (až 60 m2). Ceny od 1,5 do 4,7 miliónu korun zahrnují rovněž prostorné terasy ve vyšších podlažích a zahrady v přízemí. 

 

V Invest CZ a.s. Budova Mechanica 2
Walterovo náměstí 329/3
158 00 Praha 5 - Jinonice
tel.: +420 233 353 116
+420 233 354 818
fax: +420 233 350 308
e-mail: info@vinvest.cz

Novinky

V Invest se aktivně účastní konferencí v oblasti developmentu

Co přinese realitní boom v roce 2018, Nemovitosti a finanční trh a Perspektivy bydlení a metropolitní plán v Praze

Nová cesta k dostupnému bydlení: V Invest nabídne v Plzni družstevní byty

Společnost V Invest startuje v Plzni pilotní projekt družstevního bydlení, které kombinuje dostupnost nájemního bydlení s jistotou bydlení ve vlastním.