-
-
 • Vše
 • 1kk
 • 2kk
 • 3kk
 • 4kk
 • 5kk
 • 6kk
 • volná
 • Všechny projekty
 • Nová Valcha rodinné domy
 • Jinonický dvůr
 • Nové Boroviny
 • Loox Prosek Apartments
 • U Milosrdných
 • Ostatní nemovitosti
-
 • Vše
 • 1kk
 • 2kk
 • 3kk
 • 4kk
 • 5kk
 • 6kk
-
-

ŘÍDÍME SE HESLEM 

ŽÍT V SOULADU

Soulad je zakódován v samotné DNA naší společnosti. Jsme přesvědčeni, že jednotlivé složky bydlení spolu musí harmonicky vycházet a koexistovat. Při projektování nových staveb chceme vždy atmosféru dané lokality ještě umocnit. Jen tak je možné dosáhnout harmonie a spokojenosti nás a našich klientů.

UDRŽET SI DŮVĚRU ZNAMENÁ

DOSTÁT SVÉMU SLOVU 

Získat důvěru klienta je zavazující. Ještě více nám však záleží na tom, si vzájemnou důvěru udržet. Pro spokojenost klienta uděláme vše. Nebojíme se říkat věci na rovinu, neustále na sobě pracujeme a dotahujeme věci do zdárného konce. Ať už se jedná o návrh nové stavby, její realizaci nebo třeba jen poradenství. Jen tak si můžeme být jistí, že se k nám spokojení klienti znovu vrátí.

Zůstaňte s námi v kontaktu

Zanechte nám váš kontakt a my se ozveme s nejnovější nabídkou našich projektů a jednotek v předprodeji. 

ŘEŠENÍ V SOULADU

První developerský projekt jsme zrealizovali v roce 1999 a s nabytými zkušenostmi jsme se vrhli do další práce. K dnešnímu dni čítá naše portfolio přes 1 000 obytných jednotek v desítkách projektů. Mnoho dalších máme v různém stádiu příprav.

Bezpečná a výhodná investice

Garance kvalitní dokumentace

Možnost zajištění pronájmu

MILÁNSKÉ STĚNY PODRUHÉ: ODHALENÍ BEZ PŘEKVAPENÍ

MILÁNSKÉ STĚNY PODRUHÉ: ODHALENÍ BEZ PŘEKVAPENÍ

Na jaře letošního roku se staveniště budoucího bytového domu U Milosrdných stalo místem unikátní akce, kdy byly pro základy a suterénní části objektu realizovány takzvané Milánské stěny, které slouží k zajišťování stěn výkopů během výstaby.

NOVÉ BOROVINY ZÍSKAJÍ PRO KLADNO ATRAKTIVNĚJŠÍ TVÁŘ

NOVÉ BOROVINY ZÍSKAJÍ PRO KLADNO ATRAKTIVNĚJŠÍ TVÁŘ

Díky komplikované situaci na stavebním a realitním trhu se zájemci o bydlení dívají za hranice hlavního města. Lidé si od stěhování do regionů slibují dostupnější byty a klidnější život, okresy naopak získají více peněz z daní. Soužití obou stran ovšem brzdí nedostatek bytů.

RENOVACE JINONICKÉHO ZÁMEČKU SPĚJE DO FINÁLE

RENOVACE JINONICKÉHO ZÁMEČKU SPĚJE DO FINÁLE

V rámci rekonstrukce se dočkají opravy i vzácné historické prvky, například unikátní věžní hodiny, historická kašna, sluneční hodiny či nástěnné fresky a vstupní brána. Již letos v létě V Invest představí vzorový byt, první majitelé se do zámečku budou moci stěhovat po Novém roce.

Nemovitosti

Nová Valcha rodinné domy Nová Valcha rodinné domy

Nová Valcha rodinné domy

Jinonický dvůr Jinonický dvůr

Jinonický dvůr

Nové Boroviny Nové Boroviny

Nové Boroviny

Loox Prosek Apartments Loox Prosek Apartments

Loox Prosek Apartments

U Milosrdných U Milosrdných

U Milosrdných

Ostatní nemovitosti

Ostatní nemovitosti

NOVÉ BYDLENÍ

stavíme intenzivně VÍCE NEŽ 30 let

JINONICKÝ DVŮR

Vítejte na místě, které si naši předkové oblíbili již před dvaceti tisíci lety, možná ještě dříve. Ve čtvrti, kde najdete venkovskou náves s rybníčkem a kam pohodlně dojdete od stanice metra. V sousedství, které je tak půvabné, že se vám z něj nebude chtít odjíždět. Pokud ale po tom přece jen zatoužíte, na letišti jste dřív, než by vás napadlo, a autem volně vyrazíte do všech světových stran. V srdci Smíchova, na Andělu, jste za 10 minut. 

Základní ideou celého projektu je citlivá renovace nemovité kulturní památky se zachováním unikátních dobových architektonických prvků a stavebních elementů. Tu doplní nová stylová výstavba, a to s plným respektem k historii místa a okolnímu prostředí.

NOVÁ VALCHA RODINNÉ DOMY

Nová Valcha představuje ojedinělý komplex různých typů rodinných domů a bytů – od jedno i dvoupodlažních solitérních domků, řadových domů, dvojdomů a trojdomů až po byty. Veškeré jednotky jsou citlivě zasazeny do vzrostlé zeleně městské části. Okolí přímo vybízí k pěším i cyklistickým výpravám a nedaleký areál Škodaland vás zabaví, ať už chcete sportovat nebo odpočívat u vody.

Součástí okolí je veřejné dětské hřiště, které ocení nejen ti nejmenší, ale také rodiče. Útulná čtvrť tak láká klidem a zároveň uspokojí kteroukoliv aktivní duši.

NOVÉ BOROVINY

Rezidence Nové Boroviny je moderní architektonická stavba tvořená čtyřmi bloky, v každém z nich jsou čtyři nadzemní podlaží s výtahy. Zástavbu oživuje vzdušný zelený vnitroblok vybízející k relaxaci a posezení na lavičkách. Přízemní byty mají k dispozici předzahrádky, byty v patrech balkon nebo terasu.

Okolní cyklostezky nabízejí ideální vyžití pro aktivní lidi a rodiny s dětmi, kteří si život bez víkendových výletů neumí představit. V Kročehlavech se nachází řada hřišť a sportovních klubů, fotbalový stadion, tenisové kurty, softbalové a basketbalové hřiště, minigolf a krytý plavecký bazén. V nedalekém lese je také venkovní koupaliště.

LOOX PROSEK APARTMENTS

Nechte se okouzlit pohodlím, designem a minimalistickou nadčasovou architekturou citlivě zasazenou do dynamické městské krajiny Prahy 9 – Prosek. Polyfunkční dům LOOX je definice pohody městského bydlení přímo mezi stanicemi metra Střížkov a Prosek.

Dobrá adresa pro život ve zrychlené době. Šetří to nejcennější – čas. Úřady, obchody, lékaři, školy, školky i sportoviště se nacházejí v naprosté blízkosti domu. Dvě stanice metra C a autobusy přímo u domu. Pro cestování autem je významná blízká vzdálenost nájezdu na Pražský okruh i výpadovky z Prahy.

U MILOSRDNÝCH

Bytový dům U Milosrdných bude stát na místě současné proluky mezi Anežským klášterem a areálem Nemocnice Na Františku. Jeho podoba z dílny studia architekta Zdeňka Fránka je poctou atmosféře „pražských Stínadel“, jak bývá staroměstská čtvrť na Františku někdy nazývána. 

Vnější fasáda budovy čerpá inspiraci z vizuálních prvků, které byly pro tuto lokalitu v minulosti typické. Jde například o vertikální žebrování vznikající na stěnách v důsledku stékání dešťové vody z tašek domů a průčelí nebo o povlávající prádlo sušící se na šňůrách původních stínadelských dvorů.