Žít v souladu

Jak to u nás funguje? Kde byste se nejradši viděli?

Projektový management

Michal vede tým projekťáků, kteří řídí projekty a jsou zodpovědní za dodržování stanoveného plánu, koordinují postupy jednotlivých prací na projektu a dohlíží na příslušné legislativní normy.

Příprava projektů

Jana má na starosti tým, který se zabývá legislativní přípravou projektů, tedy prověřují proveditelnost staveb a projednávají územní rozhodnutí, stavební povolení a další nutné papírování kolem budoucí realizace projektů.

Realizace projektů

V tomto týmu šéfuje Honza. Jeho tým přebírá agendu Janina týmu po dokončení stavebního povolení a plně naskakuje do akce přípravou dokumentace na provedení stavby až k velkému finále - předání hotových bytů klientům. Pod jejich křídla spadá i technický dozor staveb.

Obchod

Lubošova parketa je obchod. Společně se svým týmem zajišťuje vyhledávání nových akvizičních příležitostí, marketing projektů a značky, řešení klientských změn a samozřejmě prodej našich vymazlených bytů a domů.

Personalistika

Eliška zajištuje nové posily do jednotlivých týmů, plánuje naše vzdělávání a je tu prostě pro nás, když kdykoliv kdokoliv cokoliv.

Provoz

Pavlína se s věčně dobře naladěnými asistentkami stará o blaho všech zaměstnanců – od zajištění dostatečného množství papíru v kopírce po to, že nám v zimě nemrznou nohy, a hlavně, že má každý své pohodlné pracovní místo. Samozřejmě tento tým spravuje spoustu další agendy spojené s provozem.

Finance

U nás má finance pod palcem Lucka společně se svým šesti-členným týmem. Starají se o projektové finance, cash flow a ve spolupráci s externí účetní firmou o celé účetnictví.