PROJEKTY V PRODEJI

LOOX PROSEK APARTMENTS

PRAHA 9 - PROSEK: polyfunkční dům

LOOX PROSEK APARTMENTS

75 bytů, 10 ubytovacích jednotek, 10 komerčních jednotek, 89 parkovacích stání

Nechte se okouzlit pohodlím, designem a minimalistickou nadčasovou architekturou citlivě zasazenou do dynamické městské krajiny Prahy 9 – Prosek. Polyfunkční dům LOOX v sobě spojuje moderní bydlení pro rodiny, startovací byty, komerční prostory a zároveň dobrou investici. Je to definice pohody městského bydlení.

V prodeji

Kontaktujte nás web projektu
QUARTA REZIDENCE NA HŘEBENKÁCH

PRAHA 5 - HŘEBENKY: rezidenční bydlení

QUARTA REZIDENCE NA HŘEBENKÁCH

12 velkometrážních bytů, 26 garážových stání

V bytovém projektu Quarta Rezidence se podařilo díky využití moderních postupů, technologií a špičkových materiálů skloubit náročné požadavky na prostor a soukromí všech členů rodiny. Ti tak budou moci nerušeně žít, užívat si a prožívat své příběhy v harmonickém prostředí plném parků a zeleně v pražských Hřebenkách. Do centra města se přitom dostanou během pár minut.

V prodeji

Kontaktujte nás web projektu
JINONICKÝ DVŮR

Praha 5 - Jinonice: Moderní bydlení s historií

JINONICKÝ DVŮR

20 velkometrážních bytů, 46 unikátních bytů, 10 komerčních jednotek, 5 luxusních vil

Moderní bydlení s historií. Krásná příroda v okolí Prokopského údolí. Dechberoucí prostory s dobovými prvky. Skvělá dopravní dostupnost do centra města. To vše v příjemném prostředí Prahy 5. Tento jedinečný projekt totiž vzniká v zámeckém komplexu Jinonický dvůr. Je unikátní především díky způsobu, jakým se podařilo skloubit nejvyšší moderní standardy bydlení se zachováním původních prvků jako jsou trámy a klenby. Na jednom kroku na Vás dýchne historie a krokem druhým už vstupujete do budoucnosti.

V prodeji

Kontaktujte nás web projektu
NOVÁ VALCHA

PLZEŇ: obytný soubor

NOVÁ VALCHA

115 rodinných domů a 14 bytových domů ke konci roku 2018

Pilotní projekt v sobě kombinuje dostupnost nájemního bydlení s jistotou bydlení ve vlastním. I proto se stal v letech 2016 a 2017 Realitním projektem roku Plzeňského kraje. Nová Valcha představuje ojedinělý komplex různých typů rodinných domů a bytů – od jedno i dvoupodlažních solitérních domků, řadových domů, dvojdomů a trojdomů až po byty od velikosti 1+kk po 4+kk . Veškeré jednotky jsou citlivě zasazeny do vzrostlé zeleně městské části Plzeň – Valcha.

V prodeji

Kontaktujte nás web projektu

DOKONČENÉ PROJEKTY

WHITE GRAY REZIDENCE

PRAHA 4: viladomy

WHITE GRAY REZIDENCE

14 bytů

Jedná se o komorní projekt dvou viladomů, jejichž název vychází z architektonického pojetí této výjimečné stavby. Dva samostatné domy totiž stojí na společné podnoži, která slouží k parkování rezidentům. Bílý dům přiléhá k ulici Jeremenkova, šedý dům k ulici Dvorecká. Oba domy jsou spojeny prosklenou lávkou. Neméně zajímavě jsou navrženy i interiéry obou domů, poskytující vlastníkům opravdu komfortní bydlení. Všechny bytové jednotky mají prakticky řešené dispozice a dostatek úložných prostor, nechybí terasy, lodžie ani předzahrádky. Projekt získal 3. místo v soutěži Best of Realty 2016.

Prodej ukončen

MAXMILIÁN APARTMÁNY

KVILDA, ŠUMAVA: horské apartmány

MAXMILIÁN APARTMÁNY

21 velkometrážních bytů, 30 garážových stání

Projekt Maxmilián je situován do samého srdce šumavské Kvildy, nejvýše položené obce v Česku. Uprostřed panenské přírody v nejvyhledávanější části Šumavy se nachází 21 moderních horských apartmánů s dispozicemi 1+kk a 2+kk a velikostech 21–77 m2. Apartmány jsou situovány v dostatečném soukromí a nabízejí výhledy jak do centra obce, tak do přilehlých luk a lesů.

Prodej ukončen

POD LADRONKOU

Praha 5 - Smíchov: rezidenční bydlení

POD LADRONKOU

27 bytových jednotek, 1 komerční jednotka

Komplex dvou originálně navržených budov, čtyř a pětipodlažní, se společným podzemním a prvním nadzemním podlažím nabízí jedinečný výhled na Prahu – je totiž realizován v oblíbené rezidenční lokalitě pražského Smíchova v jižním svahu pod parkem Ladronka. Díky strategické poloze máte tak vše, co potřebujete k životu, vyloženě na dosah ruky.

Prodej ukončen

VZOROVÉ NEMOVITOSTI

KVALITA NA PRVNÍ POHLED. AŤ SE PODÍVÁTE KAMKOLI.

Všemu, co děláme, se věnujeme naplno. Proto jsou naše stavby dotažené do nejmenších detailů. Využíváme moderní stavební postupy, špičkové technologie a nadstandardní materiály, abychom byli schopni splnit vysoké nároky našich klientů. A tak by to mělo být.

KVALITA NA PRVNÍ POHLED. AŤ SE PODÍVÁTE KAMKOLI.

Prohlédněte si vzorový dům Nové Valchy