VOLNÁ POZICE

Projektový manažer JUNIOR

  • Baví Tě development?
  • Máš chuť se toho hodně naučit pod křídly projektových manažerů?
  • Rád/a bys vedl/a jednou své vlastní projekty?

Připoj se do našeho týmu a staň se PROJEKTOVÝM MANAŽEREM juniorem!

Pracovní náplň

  • podpora seniorních projektových manažerů, díky čemuž nahlédneš do všech fází různých projektů
  • příprava a vyhodnocení nabídek/smluv/výběrových řízení
  • spolupráce při tvorbě a kontrole dokumentace k projektu
  • kontrola dodržování harmonogramu prací, výstupů z projektu
  • účast na jednáních vnitrofiremně i externě

POŽADUJEME

  • základního povědomí o fungování projektu
  • VŠ stavebního směru

Nabízíme

  • nahlédnutí do obchodní, finanční stránky projektu
  • do budoucna budeš mít na starosti své vlastní projekty
  • tým profíků a ani Tebe profesní a osobní rozvoj nemine
  • a taky výborná káva, sportovní teambuildingy, otevřenost nápadům
  • zakládáme si na důvěře, komunikaci a ochotě neustále se zlepšovat a posouvat dopředu

Pokud Ti náplň práce dává smysl, rád/a by ses o pozici dozvěděl/a více, setkal/a se s bezva týmem a nastavil/a vzájemná očekávání určitě napiš na jiraskova@vinvest.cz

Těším se na společné setkání, za tým V Investu Eliška

ZAŠLETE NÁM SVOJE CV A MY SE S VÁMI SPOJÍME